A A A

O firmie

Trochę historii...
Nasza firma powstała w 2005 r. Jesteśmy młodym zespołem, ale już możemy się pochwalić wieloma osiągnięciami. Braliśmy udział w wielu imprezach takich miast, jak: Kępno, Ostrzeszów, Syców, Pleszew oraz w wielu mniejszych. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas takich uroczystości, jak urodziny, wesela, komunie, rocznice, itp. Naszymi stałymi Klientami są firmy, które organizują imprezy plenerowe, festyny, pokazy, koncerty.

Nasza misja
Naszą misją w dużej mierze jest nasze motto, czyli "wspaniała zabawa przez aktywny wypoczynek". Z nami bawicie się bez obaw, ponieważ każde urządzenie jest ubezpieczone. Dodatkową gwarancją jest nasza miła i kompetentna obsługa, z której również możecie Państwo skorzystać.

Co oferujemy?
W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę zabawek, które umilą czas i sprawią, że każda impreza będzie wyjątkowa i niezapomniana.
Do Waszej dyspozycji są:
  • dmuchane zamki
  • pirackie statki
  • zjeżdżalnie
  • bungee
  • byki rodeo
  • i wiele innych
Dodatkową atrakcją przeznaczoną szczególnie dla najmłodszych jest malowanie twarzy. Nasze hostesy sprawią, że Wasze dziecko stanie się na chwilę kim tylko zapragnie!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Jeśli cenicie sobie Państwo dobra zabawę, bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę, to oferta naszej firmy jest skierowana właśnie do Was. Doświadczenie i zaangażowanie, które wkładamy w naszą pracę, dają najlepszą gwarancję satysfakcji z wyboru naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta odpowiadała Państwa potrzebom w 100%. Naszym dodatkowym atutem jest zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi dotychczasowi Klienci. Na tej podstawie śmiało twierdzimy, że sprostamy również wszystkim kolejnym wyzwaniom.
MASZ PYTANIE? Zadzwoń Zadzwoń: 696 091 735 Napisz Napisz: kontakt@forest.com.pl

web stats stat24